IPEK SEKERDIL

ENERJİ UZMANI VE EĞİTMENİ
EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
MERKEZİ
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram

Sarkaç Iyileşme Oyküsü- 20 yıl sonra zincirlerini kırmak.

August 19, 2020

 

Benden sarkaç eğitimi alan danışanım parlak yeteneğini tozlu raflara kaldırmak zorunda kalmış biri. Lise boyunca ve üniversitenin ilk yıllarında büyüleyici edebi yazılar ve öyküler yazmış, girdiği yarışmalarda birincilikle çıkmış. Ama gel gör ki çevresel aşağı çekmeler ve artan blokajlar ile bir daha kalemi eline alamamış. Bana acı ile söylediği "Yazamıyorum. Yazmak istiyorum ama yazamıyorum."

Bunun yanında şikayet ettiği durum; danışanımın kendisine yapılan hiçbir haksızlığa ses çıkaramaması, karşılık verememesi, içten içe kendini suçlayıp, hiçbirşey de adım atamaması ve çok karasız yapıda olması idi.

Eğitim sonrası ona bir plan yapmak için görüştüğümüz danışanım ile bir analiz yaptık. Onun dişil enerjisinin çok yükseldiğinin ve eril enerjisinin düşük kaldığını gördüm. Blokajlarını ve çalışması gerken konu başlıklarını madde madde yazdırdım. Ve o da mümkün olduğunca sarkaçla çalıştı.

Ve ilk güzel haberi geçen hafta geldi. Güzel haber hayatında ilk defa ona saçma sapan bir konuda haksızlık yapan birine "bana böyle yapamazsın." demesiydi. Diğer müthiş haber ise bugün geldi. Ben tam da onu düşünürken Bir yarışmaya bir öykü yazmış ve göndermiş. 20 sene belki daha fazla zaman sonra. Sabah 4'lere 5'lere kadar yazmış. Ve yazıyı bitirince mutluluktan ağlayarak "yazabiliyorum." diye dolaşmış. Ve yerine gelen "cesareti" ile metni göndermiş. Şimdide yarışma sonuçları gelene kadar hazırlanmak için bir gelecek planlaması yaptık.

Bundan daha mutluluk verici ne olabilir?

Güzel haberlere devam edeceğiz Allah'ın izni ile..Allah'ımıza şükürler olsun.

Diğer bütün paylaşımlarım gibi danışan izni ile kaleme alınmıştır.

Zerreden bütüne kadar hayr olsun.

Herkese sevgilerimle.

Modern Enerji Uzmanı ve Eğitmeni

İpek Şekerdil.

𝔼𝕘𝕚𝕥𝕚𝕞 𝕧𝕖 𝔻𝕒𝕟𝕚𝕤𝕞𝕒𝕟𝕝𝕚𝕜 𝕄𝕖𝕣𝕜𝕖𝕫𝕚.

0507 866 05 89

www.ipeksekerdil.com

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black Instagram Icon

© 2023 by The Mountain Man. Proudly created with Wix.com

Güncellemeler için Abone Olun